[   Úvod ] [   Kontakt ] [   Mapa stránok ] [ English version ]Klientské prihlásenie

Prihlasovacie ID

Heslo

Služba

Predstavenie spoločnosti

Naša firma WEBkomplex pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Za ten čas sme zrealizovali množstvo úspešných projektov pre domáce, ale i medzinárodne uznávané spoločnosti. Firma sa postupne transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.Vychádzame z toho, že každý klient je iný, má svoje priority a ciele. Preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne a hľadáme pre neho optimálne riešenia jeho potrieb. Pracujeme samostatne a iniciatívne. Aktívne prichádzame s nápadmi, ktoré by mohly byť zákazníkovi užitočné.

Preferujeme dlhodobú spoluprácu, kde sme schopní ponúknuť flexibilitu, iniciatívu, zodpovednosť a kreativitu s vysokou úrovňou služieb na základe dobrej znalosti potrieb a priorít klienta.

Našim cieľom je poskytovať také internetové riešenia a služby, ktoré Vám pomôžu ľahšie dosiahnuť Vaše podnikateľské ciele. Chceme, aby pre Vašu spoločnosť a Vašich klientov predstavovali skutočný prínos a aby sme ich dokázali poskytnúť včas a za dobrú cenu.

Zaručujeme dodanie vysoko kvalitných riešení na čas a v rámci dohodnutého rozpočtu, vďaka dôkladne organizovanému procesu a dokumentačným projektovým metódam.

Do budúcnosti sa vždy budeme snažiť ponúkať Vám to najlepšie čo máme - naše skúsenosti a talent. Našou ambíciou je stať sa jedným z najpreferovanejším web integrátorov na Slovensku.
WEBkomplex Team
©1999-2012 WEBkomplex.sk
[ Ponuka ] [ Referencie ] [ Návody ] [ Odporúčame ] [ SEO analýza webu zadarmo - Optimalizácia pre vyhľadávače ] [ Kontakt ]