[   Úvod ] [   Kontakt ] [   Mapa stránok ] [ English version ]

Klientské prihlásenie

Prihlasovacie ID

Heslo

Služba

Pracovna ponuka na pozíciu: Webdizajnér

Obsadzujeme pracovnú pozíciu webdizajnér. Hľadáme grafického dizajnéra webových stránok.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- aktualizácia a správa obsahu www stránok
- grafické vytváranie www stránok
- príprava grafických podkladov
Ponúkaný plat
- po skúšobnej dobe nadštandartné finančné ohodnotenie
Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
- možnosť trvalého pracovné pomeru, prípadne na živnosť
- pracovný pomer na 40 (a menej) hodín týždenne
Požiadavky na zamestnanca
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Adobe Photoshop - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Adobe InDesign - základy

Počítačové znalosti - programátor:
Adobe Flash - pokročilý
XHTML a napojené štandardy (CSS 2.0, XML ...) - pokročilý
HTML - pokročilý
PHP - pokročilý
Ďalšie požiadavky na kandidáta
- základy Java Script
- skúsenosti s vývojom web-aplikácií
- základná znalosť e-biz - internetový obchod
V prípade, že Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, zašlite nám Vašu žiadosť mailom - profesný životopis a ukážky prác na adresu strbik@hivsoft.sk