[   Úvod ] [   Kontakt ] [   Mapa stránok ] [ English version ]Klientské prihlásenie

Prihlasovacie ID

Heslo

Služba

Ponúkané riešenia

Naše služby pre Vaše podnikanie majú za cieľ komplexné zastrešenie prezentácie firmy. Ponúkané riešenia možno rozdeliť do nasledovných oblastí:
   Webdesign

Služby v oblasti Webdesign predstavujú tvorbu a aktualizáciu statických a dynamických web stránok zodpovedajúcich presne špecifickým požiadavkám zákazníka. Ako prvé zaujme návštevníkov Vašich web stránok kreatívne grafické spracovanie. Nepochybne ocenia aj logickú štruktúru a prehľadnú navigáciu stránok, ktorá im okamžite umožní nájsť požadované informácie ...

Nami vytvorené riešenia tak poskytujú požadovanú funkčnosť dostupnú v dobre navrhnutej informačnej štruktúre. To všetko pri dodržaní kvality, potrebnej kompatibility a s dôrazom na detail.

  

Internet ponúka najefektívnejší kanál na presnú a cielenú komunikáciu Vašich služieb. Pomôžeme Vám realizovať ciele Vašej značky a marketingové ciele, použitím vysoko efektívnych on-line poradenstiev.

  

Audit

Všeobecný rozbor web stránok, ktorý Vám poradí, ako zvýšiť ich úspešnosť. Rozbor pozostáva z analýzy nedostatkov a z odporučenia úprav, ktoré uvedené nedostatky odstránia. Nesľubujeme Vám, že rozbor odhalí všetky nedostatky Vašich stránok. Sľubujeme Vám ale, že odhalí tie najzávažnejšie, ktorých náprava sa Vám mnohonásobne oplatí.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Väčšina aktívnych užívateľov internetu vyhľadáva stránky pomocou výkonných fulltextových vyhľadávačov typu Google a pod. Pre dosiahnutie vysokého hodnotenia stránky vo vyhľadávačoch je potrebné analyzovať verejne prístupný kód Vašej stránky a upraviť väčšinou skryté, ale pre celkové hodnotenie veľmi podstatné prvky.

Túto službu poskytuje naša spoločnosť tak pre analýzu existujúcich web stránok, ako aj vo forme koncepcie tvorby nových stránok.

  

Návštevníci web stránok vyžadujú aktuálny, presný a relevantný obsah. Zvyšujúce sa množstvo publikovaných informácií a celková zložitosť web stránok spôsobujú, že ich manuálna údržba sa stáva veľmi komplikovaná.

Naše riešenia správy obsahu umožňujú netechnickým používateľom publikovať a aktualizovať obsah webu rýchle a efektívne. Umožňujú zvýšiť hodnotu publikovaných informácií a zefektívniť komunikáciu so zákazníkmi, partnermi a zamestnancami.

  

Virtuálny obchod s katalógom produktov, manažovanie obchodu a katalógu produktov cez webové rozhranie, podpora jazykových verzií, registrácia / prihlasovanie používateľov, podpora online platobných systémov.
©1999-2012 WEBkomplex.sk
[ Ponuka ] [ Referencie ] [ Návody ] [ Odporúčame ] [ SEO analýza webu zadarmo - Optimalizácia pre vyhľadávače ] [ Kontakt ]